Suplování:   Středa 19.9.2018 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

     

Jalůvková Jaroslava

-

-

Db

Db

Kd

-

Db

..

La

-

Novotná Alena

-

-

-

-

-

         

Palacká Alice

-

..

>>

..

..

         

Šuba Marek

Če

Če

Če

Če

-

-

-

-

-

-

Zlámal Vojtěch

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

7.hod

BIO

   

odpadá

 

(St)

 

0.- 5. hod Učební praxe

1.B

1.hod

BIO

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z (3.9. 1.hod)

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 14.9. 3.hod

 

5.hod

CJL

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 6.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

AJ

A1CD

 

odpadá

 

(Ja)

1.C

2.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

3.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

2.A

0.hod

MAT

 

(102)

výměna <<

Hub Petr

z 21.9. (Pá) 3.hod

 

0.hod

NLP

   

výměna >>

 

na 21.9. (Pá) 3.hod

 

4.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

2.C

0.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

DEJ

 

(111)

přesun <<

Hub Petr

z 0.hod

 

4.hod

LEB

   

odpadá

 

(Pk)

 

8.hod

AJ

A2CD

(111)

spojí

Laryšová Veronika

(Ja)

3.C

0.hod

OLS

 

(27)

supluje

Čechová Martina

(Šb)

 

1.hod

OLS

 

(27)

supluje

Čechová Martina

(Šb)

 

2.hod

OLS

 

(27)

supluje

Čechová Martina

(Šb)

 

3.hod

OLS

 

(27)

supluje

Čechová Martina

(Šb)

4.A

1.hod

MAT

 

(305)

přesun <<

Skotnica Aleš

z 5.hod

 

1.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 1.hod

4.B

0.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

NJ

 

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 0.hod

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 20.9. (Čt) 4.hod

 

3.hod

NJ

 

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 21.9. (Pá) 5.hod

 

3.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

4.C

2.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 20.9. (Čt) 7.hod

 

2.hod

OLS

   

přesun >>

 

na 21.9. (Pá) 3.hod

 

6.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

1. A - PRA - Su, Gr - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.9.2018 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jalůvková Jaroslava

-

Kd

-

Db

Kd

Kd

Db

-

-

-

Menšík Miroslav

-

..

..

..

..

..

..

-

-

-

Šuba Marek

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Zlámal Vojtěch

Pk

Pk

Pk

Pk

Pk

Pk

Pk

Pk

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

VKO

   

odpadá

 

(La)

 

0.- 5. hod Učební praxe

1.B

1.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

2.C

0.hod

LEB

CD

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

1.hod

LEB

CD

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

2.hod

LEB

CD

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

3.hod

LEB

CD

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

4.hod

ICT

AB

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

4.hod

ICT

CD

 

změna

Palacká Alice

 
 

5.hod

ICT

AB

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

5.hod

ICT

CD

 

změna

Palacká Alice

 
 

6.hod

ICT

AB

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

6.hod

ICT

CD

 

změna

Palacká Alice

 
 

7.hod

ICT

AB

 

spojí

Palacká Alice

(Zl)

 

7.hod

ICT

CD

 

změna

Palacká Alice

 

3.A

4.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

5.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

3.C

0.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 9.hod

 

9.hod

ELH

 

(27)

přesun <<

Novotná Alena

z 0.hod

4.A

5.hod

PEL

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z 21.9. (Pá) 5.hod

 

5.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

4.B

3.hod

NJ

 

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 6.hod

 

3.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

4.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 19.9. (St) 1.hod

 

4.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

6.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.C

1.hod

CJL

 

(209)

přesun <<

Beláň Jan

z 21.9. (Pá) 3.hod

 

1.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

2.hod

LES

 

(209)

přesun <<

Čechová Martina

z 24.9. (Po) 2.hod

 

2.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

3.hod

AJ

A1AB

(209)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

6.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

7.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 19.9. (St) 2.hod

1. A - PRA - Su, Gr - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Pátek 21.9.2018 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hub Petr

-

-

-

<>

..

-

       

Jalůvková Jaroslava

..

Db

Kd

-

-

-

-

-

-

-

Šuba Marek

>>

<>

..

<>

..

..

-

-

-

-

Zlámal Vojtěch

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 5. hod Učební praxe

1.C

1.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

2.A

1.hod

LEB

 

(111)

výměna <<

Palacká Alice

z 24.9. (Po) 9.hod

 

1.hod

LEZ

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 9.hod

 

2.hod

NLP

 

(111)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 26.9. (St) 0.hod

 

2.hod

LEZ

   

odpadá

 

(Šb)

 

3.hod

NLP

 

(102)

výměna <<

Juráň Ctirad

z 19.9. (St) 0.hod

 

3.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 19.9. (St) 0.hod

3.A

2.hod

AJ

A1CD

 

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

3.hod

PEL

 

(111)

výměna <<

Kudláček Martin

z 17.9. (Po) 6.hod

 

3.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 17.9. (Po) 6.hod

3.C

0.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 24.9. (Po) 6.hod

4.A

5.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 20.9. (Čt) 5.hod

4.B

3.hod

HUL

 

(25)

výměna <<

Podhorný Jiří

z 24.9. (Po) 4.hod

 

3.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 4.hod

 

4.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 26.9. (St) 1.hod

 

4.hod

ELH

   

odpadá

 

(Šb)

 

5.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 19.9. (St) 3.hod

4.C

3.hod

OLS

 

(209)

přesun <<

Palacká Alice

z 19.9. (St) 2.hod

 

3.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 20.9. (Čt) 1.hod

 

5.hod

ELH

   

odpadá

 

(Šb)

1. A - PRA - Su, Gr - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Pondělí 24.9.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čechová Martina

-

<>

>>

-

-

<>

..

-

..

-

Jalůvková Jaroslava

-

-

Db

-

Kd

..

Db

-

-

-

Juráň Ctirad

-

-

<>

-

-

-

-

-

-

-

Kandler Lukáš

-

<>

-

-

-

-

       

Kudláček Martin

-

..

-

<>

-

-

       

Kudláček Martin

           

>>

>>

..

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TEV

CD

(103)

změna

Holcová Barbora

 

1.B

0.- 5. hod Učební praxe

1.C

2.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

2.A

1.hod

DEJ

 

(102)

výměna <<

Hub Petr

z 1.10. (Po) 6.hod

 

1.hod

LEZ

   

výměna >>

 

na 1.10. (Po) 6.hod

 

2.hod

MAT

 

(413)

výměna <<

Hub Petr

z 26.9. (St) 1.hod

 

2.hod

NLP

   

výměna >>

 

na 26.9. (St) 1.hod

 

9.hod

LEZ

 

(202)

výměna <<

Šuba Marek

z 21.9. (Pá) 1.hod

 

9.hod

LEB

   

výměna >>

 

na 21.9. (Pá) 1.hod

2.C

1.hod

LEZ

 

(111)

přesun <<

Skříčil Václav

z 17.9. (Po) 4.hod

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 17.9. (Po) 6.hod

3.A

4.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

5.hod

LET

   

přesun >>

 

na 25.9. (Út) 3.hod

 

6.hod

ELH

 

(102)

přesun <<

Novotná Alena

z 9.hod

 

6.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 27.9. (Čt) 4.hod

 

8.hod

OLS

   

odpadá

 

(Če)

 

9.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 6.hod

3.B

1.hod

CJL

 

(302)

výměna <<

Beláň Jan

z 27.9. (Čt) 2.hod

 

1.hod

OLS

   

výměna >>

 

na 27.9. (Čt) 2.hod

 

6.hod

HUL

 

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 8.hod

 

7.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 27.9. (Čt) 0.hod

 

8.hod

HUL

   

přesun >>

 

na 6.hod

3.C

1.hod

PEL

 

(27)

výměna <<

Šuba Marek

z 5.10. (Pá) 0.hod

 

1.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 5.10. (Pá) 0.hod

 

3.hod

HUL

 

(27)

výměna <<

Podhorný Jiří

z 5.hod

 

3.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

CJL

 

(27)

výměna <<

Laryšová Veronika

z 3.hod

 

5.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 3.hod

 

6.hod

PEL

 

(27)

přesun <<

Šuba Marek

z 21.9. (Pá) 0.hod

 

6.hod

OLS

   

odpadá

 

(Če)

4.A

3.hod

AJ

A1CD

(103)

výměna <<

Holcová Barbora

z 27.9. (Čt) 3.hod

 

3.hod

AJ

A1AB

(102)

výměna <<

Kudláčková Regina

z 27.9. (Čt) 3.hod

 

3.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 27.9. (Čt) 3.hod

 

5.hod

ELH

 

(102)

výměna <<

Novotná Alena

z 27.9. (Čt) 4.hod

 

5.hod

LES

   

výměna >>

 

na 27.9. (Čt) 4.hod

4.B

1.hod

NJ

 

(25)

výměna <<

Nováková Hana

z 27.9. (Čt) 2.hod

 

1.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 27.9. (Čt) 2.hod

 

4.hod

PEL

 

(25)

výměna <<

Šuba Marek

z 21.9. (Pá) 3.hod

 

4.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 21.9. (Pá) 3.hod

4.C

2.hod

HUL

 

(209)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 3.hod

 

2.hod

LES

   

přesun >>

 

na 20.9. (Čt) 2.hod

 

3.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 27.9. (Čt) 7.hod

 

3.hod

HUL

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

7.hod

ELH

   

odpadá

 

(Šb)

 

8.hod

PEL

   

odpadá

 

(Kl)

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 0.- 5. hod - Kandler Lukáš, Kudláček Martin

1. B - PRA - Kn, Kl - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Úterý 25.9.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jalůvková Jaroslava

-

..

Kd

Kd

La

-

-

La

-

-

Menšík Miroslav

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

Novotná Alena

-

-

-

-

-

-

       

Zlámal Vojtěch

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

CHE

 

(212)

přesun <<

Babicová Petra

z 27.9. (Čt) 5.hod

 

2.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

4.hod

AJ

A2AB

(111)

spojí

Laryšová Veronika

(Ja)

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

6.hod

CJL

 

(212)

přesun <<

Beláň Jan

z 2.hod

 

7.hod

CJL

 

(212)

přesun <<

Beláň Jan

z 5.hod

1.B

6.hod

ICT

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

7.hod

ICT

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

7.hod

FYZ

CD

 

odpadá

 

(Sk)

 

8.hod

ICT

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

8.hod

FYZ

AB

 

odpadá

 

(Sk)

 

9.hod

ICT

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

0.- 5. hod Učební praxe

1.C

5.hod

CHE

 

(35)

přesun <<

Skotnica Aleš

z 27.9. (Čt) 3.hod

 

5.hod

RJ

R2CD

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

5.hod

RJ

R2AB

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

RJ

R2CD

(413)

přesun <<

Dobešová Iva

z 5.hod

 

7.hod

RJ

R2AB

(35)

přesun <<

Janáčková Simona

z 5.hod

2.A

2.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

3.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

6.hod

DEJ

 

(111)

přesun <<

Hub Petr

z 7.hod

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.C

7.hod

AJ

A2CD

(111)

spojí

Laryšová Veronika

(Ja)

3.A

3.hod

LET

 

(111)

přesun <<

Skříčil Václav

z 24.9. (Po) 5.hod

 

3.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

4.hod

LET

 

(102)

přesun <<

Skříčil Václav

z 17.9. (Po) 5.hod

 

4.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

3.B

0.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

0.hod

NJ

N1CD

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

AJ

A1AB

(410)

přesun <<

Kudláčková Regina

z 0.hod

 

5.hod

NJ

N1CD

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 0.hod

 

5.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 0.- 5. hod - Zlámal Vojtěch

1. B - PRA - Gr, Zl - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Středa 26.9.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

     

Jalůvková Jaroslava

-

-

Db

Db

Kd

-

Db

..

La

-

Menšík Miroslav

-

-

-

-

-

Hl

Hl

-

-

-

Podhorný Jiří

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bn)

 

7.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

AJ

A1CD

 

odpadá

 

(Ja)

 

0.- 5. hod Učební praxe

1.C

2.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

3.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

2.A

0.hod

NLP

   

přesun >>

 

na 21.9. (Pá) 2.hod

 

1.hod

NLP

 

(102)

výměna <<

Juráň Ctirad

z 24.9. (Po) 2.hod

 

1.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 2.hod

 

4.hod

AJ

A1CD

(304)

spojí

Kudláčková Regina

(Ja)

 

5.hod

TEV

AB

(27)

spojí

Holcová Barbora

(Me)

 

6.hod

TEV

AB

(27)

spojí

Holcová Barbora

(Me)

2.C

8.hod

AJ

A2CD

(111)

spojí

Laryšová Veronika

(Ja)

4.B

0.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

1.hod

CJL

 

(25)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 5.hod

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 21.9. (Pá) 4.hod

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

NJ

 

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 0.hod

4.C

6.hod

AJ

A1AB

(410)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 0.- 5. hod - Podhorný Jiří

1. B - PRA - Gr, Pd - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.9.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Jalůvková Jaroslava

-

..

-

Db

..

..

..

-

-

-

Nováková Hana

..

Db

<>

-

-

-

..

..

..

-

Skříčil Václav

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

NJ

N1CD

(212)

spojí

Dobešová Iva

(No)

 

5.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 25.9. (Út) 2.hod

 

7.hod

VKO

   

odpadá

 

(La)

1.B

6.hod

BIO

   

odpadá

 

(Kl)

 

7.hod

BIO

   

odpadá

 

(Kl)

 

0.- 5. hod Učební praxe

1.C

3.hod

CJL

 

(35)

přesun <<

Janáčková Simona

z 1.10. (Po) 1.hod

 

3.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 25.9. (Út) 5.hod

 

6.hod

ICT

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

7.hod

ICT

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

7.hod

FYZ

CD

 

odpadá

 

(Sk)

 

8.hod

ICT

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

8.hod

FYZ

AB

 

odpadá

 

(Sk)

 

9.hod

ICT

CD

 

odpadá

 

(Zl)

2.A

3.hod

LEZ

AB

(202)

přesun <<

Šuba Marek

z 4.hod

 

3.hod

NLP

CD

(111)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 4.hod

 

3.hod

LEZ

CD

 

odpadá

 

(Šb)

 

3.hod

NLP

AB

 

odpadá

 

(Ju)

 

4.hod

LEZ

AB

(202)

přesun <<

Šuba Marek

z 5.hod

 

4.hod

NLP

CD

(111)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 5.hod

 

4.hod

LEZ

AB

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

LEZ

AB

(202)

přesun <<

Šuba Marek

z 6.hod

 

5.hod

NLP

CD

(111)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 6.hod

 

5.hod

LEZ

AB

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

LEZ

AB

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

LEZ

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

7.hod

NLP

CD

 

odpadá

 

(Ju)

2.B

0.hod

DEJ

 

(25)

přesun <<

Hub Petr

z 5.hod

 

0.hod

NJ

N2CD

 

odpadá

 

(No)

 

0.hod

NJ

N2AB

 

odpadá

 

(La)

 

5.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 0.hod

2.C

3.hod

LEP

AB

(102)

přesun <<

Palacká Alice

z 4.hod

 

3.hod

NLP

CD

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 4.hod

 

3.hod

LEP

CD

 

odpadá

 

(Pk)

 

3.hod

NLP

AB

 

odpadá

 

(Cí)

 

4.hod

LEP

AB

(102)

přesun <<

Palacká Alice

z 5.hod

 

4.hod

NLP

CD

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 5.hod

 

4.hod

LEP

AB

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

4.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

LEP

AB

(102)

přesun <<

Palacká Alice

z 6.hod

 

5.hod

NLP

CD

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 6.hod

 

5.hod

LEP

AB

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

LEP

AB

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

NLP

CD

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

LEP

AB

 

odpadá

 

(Pk)

 

7.hod

NLP

CD

 

odpadá

 

(Cí)

3.A

4.hod

PEL

 

(104)

přesun <<

Kudláček Martin

z 24.9. (Po) 6.hod

 

4.hod

AJ

A1CD

 

odpadá

 

(Ja)

 

4.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

5.hod

AJ

A1CD

 

odpadá

 

(Ja)

 

5.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

ELH

   

odpadá

 

(Nv)

3.B

0.hod

PEL

 

(413)

přesun <<

Kudláček Martin

z 24.9. (Po) 7.hod

 

2.hod

OLS

 

(302)

výměna <<

Čechová Martina

z 24.9. (Po) 1.hod

 

2.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 1.hod

 

7.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

NJ

N1CD

 

odpadá

 

(No)

 

8.hod

ELH

   

odpadá

 

(Nv)

3.C

5.hod

AJ

   

odpadá

 

(Hl)

 

6.hod

HUL

   

odpadá

 

(Pd)

 

8.hod

NJ

   

odpadá

 

(No)

4.A

3.hod

PEL

 

(27)

výměna <<

Kudláček Martin

z 24.9. (Po) 3.hod

 

3.hod

AJ

A1CD

 

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 3.hod

 

3.hod

AJ

A1AB

 

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 3.hod

 

4.hod

LES

 

(103)

výměna <<

Čechová Martina

z 24.9. (Po) 5.hod

 

4.hod

ELH

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 5.hod

 

5.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

4.B

2.hod

MAT

 

(25)

výměna <<

Hub Petr

z 24.9. (Po) 1.hod

 

2.hod

NJ

   

výměna >>

 

na 24.9. (Po) 1.hod

 

6.hod

NJ

   

odpadá

 

(No)

4.C

3.hod

AJ

A1AB

(209)

spojí

Dobešová Iva

(Ja)

 

6.hod

AJ

A1CD

 

odpadá

 

(Db)

 

6.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Ja)

 

7.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 24.9. (Po) 3.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.B, 0.- 5. hod - Skříčil Václav

1. B - PRA - Gr, Sč - odjezd v 7.00 hod. na ŠP Valšovice.
2. A, 2. C - zkrácená předmětová cvičení: 7:00 - 9:15 - 10' přestávka - 9:25 - 11:40 (2x3VH)

 

 

Suplování:   Pátek 28.9.2018 (4. týden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

...::: Den české státnosti :::...

 

Zpracováno v systému Bakaláři